Wotum nieufności

Seria "W Kręgach władzy"

Marszałek sejmu, Daria Seyda, budzi się w pokoju hotelowym, nie pamiętając, jak się w nim znalazła ani co się z nią działo przez ostatnich dziesięć godzin. Jest przekonana, że stała się ofiarą manipulacji, ale nie wie, kto ani dlaczego może za nią stać.

Tymczasem Patryk Hauer, wschodząca gwiazda prawicy, podczas prac komisji śledczej odkrywa polityczny spisek sięgający najistotniejszych osób w kręgach władzy.

Seyda i Hauer znajdują się po przeciwnych stronach sceny politycznej. Dzieli ich wszystko, ale połączy jedna sprawa…

tekst w kółku
tło
ikonka

Opinie o Wotum nieufności

Nieważne, po której stronie sceny politycznej stoicie. Nieistotne, jak bardzo się znacie na prawnych aspektach funkcjonowania państwa i najważniejszych osób. Wotum nieufności to rewelacyjnie skrojony thriller, który wrzuci Was w polityczny wir i nie wypuści z niego do ostatniej strony.

Przemysław Garczyński

3telnik.pl

Pierwsza powieść polskiego autora, która wywowała takie wow!

Anita Boharewicz

Book Reviews

Political fiction w formie, jaką do tej pory polski czytelnik znał raczej z literatury amerykańskiej lub skandynawskiej. Powieść wciąga, zaskakuje i uwodzi precyzją konstrukcji fabuły.

Tomasz Radochoński

Nowalijki

Na taką książkę czekali chyba wszyscy fani political fiction. Wotum nieufności Remigiusza Mroza to literatura sensacyjna na najwyższym poziomie. Świetnie przemyślana i zaskakująca lektura, od której nie można się oderwać.

Malwina Szewczyk

Co przeczytać?

Chcesz wiedzieć więcej?