Przewieszenie

Kryminały z komisarzem Wiktorem Forstem

Podhalem wstrząsa seria wypadków w górach. Początkowo czarna passa wydaje się jedynie ciągiem pechowych zdarzeń, jednak śledczy ostatecznie odkrywają związek między ofiarami. Każe on sądzić, że ktoś morduje turystów na szlakach.

O czym jest ta książka?

Dochodzenie prowadzi komisarz Forst. Szybko zdaje sobie sprawę z tego, że zabójstwa powiązane są ze sprawą, nad którą pracował z Olgą Szrebską. Zaczyna tropić mordercę, zbierając okruchy informacji, które ten zdaje się z premedytacją zostawiać.

Kiedy zbliża się do rozwiązania sprawy, doganiają go upiory z przeszłości. Wiktor Forst będzie musiał stawić czoła nie tylko człowiekowi, którego ściga, ale także ludziom gotowym zrobić wszystko, by go pogrążyć.

Opinie o książce

Powieść Remigiusza Mroza to prawdziwy rollercoaster od serii brutalnych morderstw do zaskakującego zakończenia. Nie zapomnicie. Polecam.

Vincent V. Severski

Kryminał, po który powinien obowiązkowo sięgnąć każdy miłośnik gatunku.<br /> (Uwaga! W recenzji spoiler nt. pierwszego tomu).

Remigiusz Mróz „Przewieszeniem” wyraźnie zaznacza swoją obecność na liście najlepszych współcześnie polskich autorów kryminałów.

Malwina Sławińska

LubimyCzytać.pl

Po przeczytaniu książki Przewieszenie Remigiusza Mroza, wędrówki po Tatrach nie będą już takie same.

Magda Mikołajczuk

Polskie Radio Jedynka

To, co nam się wydaje, a to, co dzieje się naprawdę, to dwie zupełnie inne rzeczy.

Monika Roróg

Na Ekranie

Chcesz wiedzieć więcej?