Styczniowa garść recenzji

W związku z tym, że mróz atmosferyczny wreszcie zaatakował, wypadałoby, żeby i Mróz literacki się uaktywnił.january Na początek więc wesoła informacja zarówno dla mnie, jak i dla tych, którzy są już po lekturze pierwszego tomu “Parabellum” (i jej nie żałują) – pod koniec lutego ukaże się tom drugi, a szczegóły na ten temat niebawem.

Miło mi również donieść, że nawiązałem współpracę z wydawnictwem Bellona – i za jakiś czas pojawią się informacje związane z owocami tej współpracy.
Tymczasem jednak czas podsumować recenzje, które w tym miesiącu pojawiły się w sieci i w prasie. Autorkom i autorom oczywiście serdecznie dziękuję, i mam nadzieję, że kolejna odsłona wojennych przygód również znajdzie ich uznanie.

 

“Tego typu książki powinny być wydawane od razu całą serią, zbyt długie czekanie na kolejny tom szkodzi czytelnikowi.”
pasje-fascynacje-mola-ksiazkowego.blogspot.com

 

“Świetny początek naprawdę dobrze zapowiadającego się cyklu.”
lubimyczytac.pl

 

“Autor, który chce umiejscowić akcję swojej książki w realiach II wojny światowej, musi się mocno postarać, by czytelnik chciał po właśnie ten tytuł sięgnąć, przeczytać powieść z zapartym tchem i jeszcze chcieć więcej. Remigiuszowi Mrozowi udało się tego dokonać – stworzył intrygującą opowieść, w której wiele się dzieje i która nie pozwala tak po prostu o sobie zapomnieć.”
ksiazkowka.pl

 

“To świetna powieść historyczna, z elementami powieści kryminalnej, szpiegowskiej i przygodowej. Akcja książki jest wartka, szybka i wciągająca.”
portal.strategie.net.pl

 

“Mrozowi nie brakuje pomysłów na to, jak splatać ze sobą losy bohaterów tak, aby wypadało to jednocześnie przekonująco i intrygująco.”
dzikabanda.pl

 

“Kto emocjonował się „Czasem honoru”, powinien, jak się wydaje, sięgnąć po powieść „Parabellum” Remigiusza Mroza.”
Marek Adamkowicz, “Dziennik Bałtycki”